St | Herb Doğal Göğüs ve Güzellik Ürünleri
StHerb Haberler

St|herb Göğüs Bakım Ürünleri İle Tıbbı İşlem Görmeden %85’e varan Başarı

Spekülasyonlardan sıkıldınız… Ameliyat olma konusunda endişeleriniz  var…

Mucize sizin hayalinizdeki görüntü değil… Türkiye’deki tek göğüs bakım ürününün size sunduğudur… Tıbbi işlem görmeden % 85 başarı, bakım ürünü için çok yüksek bir orandır.

Ve ayrıca yakalanan formu, bakımın devamı ile sağlamak mümkündür.

Ürünün başarısı özel içerik ve Nanoteknoloji sayesindedir…

Nanoteknolojik üretim, ürünün ve etkin maddenin tüm dokuya maksimum nüfus etme imkanı tanıyan en güçlü teknolojidir.


 

St|herb göğüs bezlerinde bulunan hücre yenilenmesini etkileyerek göğsün sıkılaşmasını, dikleşmesini ve dolgunlaşmasını sağlayan eşsiz bir üründür. Pueraria Mirifica bitki özlerinden elde edilen fito-östrojenler sayesinde göğsün dış tabakasındaki dokuların derinine kadar ilerleyerek hücre yapısını hazırlayıp göğsün sıkılaşmayı kabul etmesi için gerekli ortamı sağlar.

St|herb Göğüs Maskesi Hamilelik, emzirme, kilo alıp verme, yaş vb. sebeplerden dolayı göğüslerde çatlaklar ve kırışıklıklar meydana gelmektedir. St|Herb Göğüs Maskesi’nin ana görevi göğüs ve göğüs dekoltesindeki çatlak ve kırışıklıkları gidermektir. Daha belirgin bir dekolte için St|Herb Göğüs Maskesi bayanların vazgeçilmezidir.

St|herb Göğüs Spreyi Göğsün form kazanmasını sağlarken uzun vadeli korumada destek vererek, aynı zamanda göğüslerinizi dikleştirirken kırışıklıkların, hızlı kilo alıp verme, doğum ve emzirme sonrası oluşmuş çatlakların giderilmesinde ve göğüslerde meydana gelmiş form bozukluğunu düzeltmekte yardımcı olmaktadır.

Sprey formatında olması ürünün uygulandığı an derine nüfuz etmesini sağlayarak göğüslerde dikleşme gerçekleştirir. Göğüs bakımı denildiği zaman kullanılması tavsiye edilen ürünlerin başında gelmektedir.

Sayfayı Paylaş