St | Herb Doğal Göğüs ve Güzellik Ürünleri
StHerb Haberler

Stherb Nano Altınlı Cilt Bakım

StHerb Nano Altın Cilt Maskesi, genç ve parlak bir cilde sahip olmanız için; içeriğindeki saf nano altın peptidleri sayesinde uygulandıktan sonra dairesel hareketler ile maskenin soyularak temizlenme özelliği sayesinde, ölü hücrelerden ve siyah noktalardan arındırılmış bir cilt meydana gelecektir. Aynı zamanda kan dolaşımını hızlandırır, cilde detoks etkisi yaparak en derinle katmanına kadar temizler. Ayrıca melanin pigment üretimini yavaşlatarak, cildin renginin düzenlenmesine daha parlak ve pürüzsüz olmasına destek verir.

Nano Altın Cilt Serisis

St.Herb Nano Altın Cilt Serumu, Yaşlanmayı Geciktirici Fito-Kök Hücre Özel Formülü, içeriğindeki saf altın peptidler ve doğal özlerin nano teknoloji ile üretilmesi sonucu cildi dermis katmanından başlayarak besler. Dermal hücreleri canlandırarak yaşa, strese ve serbest radikallerin hasarına dayalı yaşlanmayı geciktirir. Barındırdığı özel besleyiciler sayesinde, açık gözeneklerin düzenlenmesine, tıkalı gözeneklerin açılmasına, cildin pürüzsüzleşmesine destek olur.

Doğada bulunan Fito Kök Hücreler ( Fito Stem Cell) sayesinde hücreleri yeniler, cildin sıkılaşmasını sağlar, Gözaltı torbalarını ve gözaltı morluklarını azaltır, altın peptidlerle cildinizi ışıldamasını sağlar.

Sayfayı Paylaş