St | Herb Doğal Göğüs ve Güzellik Ürünleri
StHerb Haberler

StHerb Melanosome Nano Leke Giderici Kompleks İLE CİLDİNİZDEKİ LEKELER ARTIK SORUN OLMAKTA ÇIKIYOR…

Gerek hava, gerek makyaj, gerekse yaşımız sebebiyle; cildimize rengini veren pigment üreten hücrenin fazla melanin üretmesi sonucu ciltte lekelenmeler oluşmaktadır. Bu durumdan dolayı cilt fazla hassaslaşabilir ve ultra violet ışınları ile temas halinde leke oluşumu ve kararmalar artabilir.

Stherb Melanosome Nano Leke Giderici Kompleks; içeriğindeki beyaz çay özü, nano vitamin C, mikronize titanium dioksit, nano çinko oksitleri ve gliserin bileşenlerini Nanoteknoloji ile birleştirerek; ürünün etken maddesinin saç telinin 100.000’de 1 oranında küçülterek cildinizin en derin katmanlarına kadar nüfuz etmesini sağlıyor.

Nano partüküller sayesinde cildi besleyerek rengini düzenler ve yaşlanma lekelerine ve izlerine karşı korur.Yüksek emilim ve tahriş edici kimyasal barındırmama özelliği ve cildi nemlendirme ve temizleme ajanları sayesinde melasmayı, çilleri ve yaşlılık lekerini gidermeye yardımcı olur.

Formülündeki kolajen fiberleri, E ve C antioksidanlarının birleşimi sayesinde Stherb Melanosome Nano Leke Giderici cildi besler çizgileri doldurarak cildin pürüzsüz olmasını ve gençleşmesini sağlar.

Nano Melenazome Leke Giderici

Sayfayı Paylaş