St | Herb Doğal Göğüs ve Güzellik Ürünleri
StHerb Haberler

Daha Sıkı ve Dik Göğüsler İçin St|herb

St|herb Göğüs Spreyi, göğüs bezlerinde bulunan hücre yenilenmesini etkileyerek göğsün sıkılaşmasını, dikleşmesini ve dolgunlaşmasını sağlıyor. Ürün, göğüs dış tabakasındaki dokuların derinine kadar ilerleyerek hücre yapısını hazırlıyor ve göğsün sıkılaşmayı kabul etmesi için gerekli ortamı sağlıyor. Göğsün hacim kazanmasına da destek veren sprey, göğüs hücrelerinin kapasitesini arttırmasına yardımcı oluyor. St|herb Göğüs Spreyi dikleştirmenin yanı sıra yaşla oluşan çatlak ve kırışıklarda, doğum sonrası çatlakların giderilmesinde de etkili bir ürün.

İşin Sırrı: Fito-estrojen

Fito-estrojen doğal bir hormon türüdür. St Herb ürünlerinde bulunan fito-estrojenler kadın vücudunun kendi ürettiği hormonlar (estrojenler) ile eşdeğerde algılanır ve vücut tarafından kabul edilir. Doğallığından ötürü yan etkileri minimize edilen St|herb ürünleri, A.B.D. CTFA ( The Cosmetic, Toiletry, And Fragrance Asscociation) tarafından onaylı olup, CTFA hologramı taşıyor. St|herb ürünlerinin etkisi; yaş, doğum sayısı, aşırı kilo alıp verme, menopoz, hormonal durum ve genetik yapıya göre 3 hafta ile 3 ay arasında etkisini göstermektedir. Yapılan klinik çalışmaları sonucunda ürünlerin etkilerinin çoğunlukla kalıcı olduğu tespit edilmiştir.

Günün herhangi bir saatinde göğüs ucuna gelmeyecek şekilde 3- 5 damla sıkılarak, göğüs iyice emene kadar 1–2 dakika masaj ile uygulanan ürün, içeriğinde bulunan bitki özlerinden elde edilen, fito-estrojenler sayesinde kadın hormonları üzerinde etki ederek, göğüsleri büyütüp, sıkılaştırıyor, kırışık ve çatlakları gideriyor ve ayrıca güçlendirerek dikleştiriyor. Bu sayede yaş, doğum, emzirme, hızlı kilo alıp verme ve diğer nedenlerle gevşek görünümlü, sarkmış, kırışmış göğüslere ve küçük göğüslere estetik ameliyatın doğal ve güvenli bir alternatifini sunuyor. Her kadının evde rahatlıkla uygulayabileceği St|herb Göğüs Spreyi doğru masaj ile uygulandığında daha etkin sonuçlar veriyor. St Herb Göğüs Spreyi’nin göğüs ucu dışında göğsün genelinde uygulanması tavsiye edilmektedir.

 

 

 

Sayfayı Paylaş