St | Herb Doğal Göğüs ve Güzellik Ürünleri
StHerb Haberler

St|herb Göğüs Spreyi ile hem göğüslerinize gereken özeni gösterin hem de hoş kokusuyla dikkat çekin…

 

 St|herb Göğüs Spreyi göğüs bezlerinde bulunan hücre yenilenmesini etkileyerek göğsün sıkılaşmasını, dikleşmesini ve dolgunlaşmasını sağlayan eşsiz bir üründür. Pueraria Mirifica bitki özlerinden elde edilen fito-östrojenler sayesinde göğsün dış tabakasındaki dokuların derinine kadar ilerleyerek hücre yapısını hazırlayıp göğsün sıkılaşmayı kabul etmesi için gerekli ortamı sağlar.      
 

Göğsün hacim kazanmasına da destek veren St|herb Göğüs Spreyi aynı zamanda göğüslerinizi dikleştirirken kırışıkların, hızlı kilo alıp verme, doğum ve emzirme sonrası oluşmuş çatlakların giderilmesinde ve göğüslerde meydana gelmiş form bozukluğunu düzeltmekte yardımcı olmaktadır.

 gogus spreyi

 

 gogus  

Sprey formatında olması ürünün uygulandığı an derine nüfuz etmesini sağlayarak göğüslerde dikleşme gerçekleştirir. Göğüs bakımı denildiği zaman kullanılması tavsiye edilen ürünlerin başında gelmektedir.

Her kadının evde günün herhangi bir saatinde göğüs ucuna gelmeyecek şekilde 3- 5 damla sıkılarak, göğüs iyice emene kadar 1–2 dakika masaj ile rahatlıkla uygulayabileceği St|herb Göğüs Spreyi doğru masaj ile uygulandığında daha etkin sonuçlar verir.

Sayfayı Paylaş