St | Herb Doğal Göğüs ve Güzellik Ürünleri
StHerb Haberler

Yaz Dönüşü Göğüs ve Dekolte Bakımınızı Gerçekleştirin... Yaz Dönüşü Göğüs ve Dekolte Bakımınızı Gerçekleştirin...

 

 

Tayland’da kullanılan Pueraria Mirifica bitki özünü, gelişmiş Nanoteknoloji ile birleştirerek göğüs güzelliğinde memnun edici sonuç yakalayan StIHerb, güneşin kötü etkilerinin ciltte yarattığı olumsuzlukları gidermeye yönelik  St|Herb Göğüs Maskesi'ni önermektedir. 

Cilt bakım uzmanları, bronzlaşmanın cildin yaşlanma sürecini çok hızlandırdığını her fırsatta belirtiyorlar. Yazı geride bıraktığımız şu günlerde güneş ışınları ve deniz suyu sayesinde cildimiz iyice nem kaybetmiş,  göğsümüz ve dekoltemiz de bu zararlardan etkilenmiştir.

İşte bu zararın etkisini minimuma indirmek ve yaz boyunca yıpranmış dekoltemizin canlanması, tazelenmesi, sıkılaşması, genç ve pürüzsüz bir görünüme kavuşması için sizlere mükemmel bir ürün olan St|herb Göğüs maskesini sunuyoruz.

St|herb Göğüs Maskesi ile aynı zamanda yaş, doğum, hızlı kilo alıp verme ve diğer nedenlerle oluşan çatlak ve kırışıklıklar da ortadan kalkıyor. Hem göğüsleriniz hem de dekolteniz gençleşiyor.

Saf ve değerli doğal özlerle hazırlanmış maske, güneş ışınlarına maruz kalan göğüslere form verir, göğüs cildini sıkılastırır ve daha sağlıklı, yumuşak, parlak ve genç görünmesinde etkilidir. Haftada sadece 3-4 kullanımda göğüslerde oluşmus deformasyonu gidermeye yardımcı olurken, olası deformasyon oluşumunu da engellemek için mükemmel bir bakım uygular. Göğsün ihtiyacı olan nemi sağlayarak formunu korur ve bakımını gerçekleştirir. 

 dekolte bakımı

Sayfayı Paylaş