St | Herb Doğal Göğüs ve Güzellik Ürünleri
StHerb Haberler

StHerb'den Yine Bir İLK!


StHerb Nano Teknoloji ve Altınlı Cilt Serisi Türkiye’de!

 

St|Herb Tayland’da yüzyıllardır gençleşme ve güzelleşme amacıyla kullanılan Pueraria Mirifica bitki özünü gelişmiş Nanoteknoloji ile birleştirerek göğüs güzelliğinden sonra cilt bakımında da yepyeni, hızlı ve memnun edici sonuçlara ulaşmıştır. Bitkisel özlerden elde edilen phtyo-östrojenler ve diğer tropik bitkisel özler sayesinde cildin ihtiyacı olan neme sahip olmasına, kırışıklıkların giderilmesine, yaşlılık ve güneş lekelerinden cildin arınarak daha parlak, canlı ve pürüzsüz olmasına yardımcı olur. Kolajen ve elastin üretiminin artmasına yardımcı olarak cildin uzun süre nemli, elastik olmasını sağlar. Antioksidanlar sayesinde ise yaşlanmaya ve çevresel faktörlere karşı koruyarak daha genç ve pürüzsüz bir cilt oluşuma destek olur.

 

 

Nano Teknoloji ile üretilmiş, gündüz kremigece kremicilt maskesi , göz jeli, güneş koruyucusu ve Leke giderici ürünleriyle cildin en derinine inerek, yenileyen, temizleyen ve gençleştiren özellikler taşımaktadır.

StHerb’den Yine Bir İlk!

Nano Teknoloji ve 24 Karat Nano Altın Peptitleri ile Cilt Bakımı

Nano Altın Peptitleri: Heptapeptit ve 24 karat nano partükülleri sayesinde kan dolaşımını hızlandıraraki kolajen kaybını en aza indirger. Cildi destekleyerek kolajen üretimini arttırarak daha sıkı, pürüzsüz ve canlı bir doku oluşumuna destek verir. Nano Teknoloji ile üretilmesi derinin en alt tabakalara kadar inip kırışıklığı en derinden önemlemesine destek verir. Nano Altınlar sayesinde cilt ışıltılı ve yenilenmiş bir hal alır.

 

Stherb Nano Altın Seri’si sayesinde cildiniz hem hakkettiği değere sahip oluyor hem de altın ışıltılı gençleşmiş yenilenmiş bir hal alıyor!

Sayfayı Paylaş