St | Herb Doğal Göğüs ve Güzellik Ürünleri
StHerb Haberler

Cildinizi StHerb Gece ile Yep Yeni Hale GetirinCildinizi StHerb Gece ile Yep Yeni Hale Getirin

 

 

 

 

Günlük yaşantıda çevre kirliliği ve güneşe maruz kalmak, cildin kolajen yapısının olumsuz etkilenmesine ve yaşlılık izlerin oluşmasına sebebiyet verir.Stherb içeriğindeki yoğun bitki özleri sayesinde ciltteki kolajen sentezini onararak, içeriğindeki antioksidanlar sayesinde elastikeytini düzenleyerek ciltte oksitadif hasarların önüne ge.meye yardımcı olur. Kısacası temiz, pürüzsüz ve yumuşak bir cilt meydana gelir.

 

Formülünde bulunan bitki özleri ve E vitaminin etkisiyle cildi sakinleştirir ve cildi yeniler. Gece boyunca hücre yenilenmesi ile birlikte ve hasarlı dokunun onarılmasıyla rahatlama hissedilir. Daha sağlıklı ve sağlam bir doku meydana çıkar.

 

Meyve özlerinin güçlü ajanlar ve E Vitamini içeren gece kremi cildi uykuda skinleştirir ve onarır. Dinlenme sürecinde hücre yenilenme oranını arttırır. Yeni onarılmış ve güçlenmiş hücreler zarar gören hücrelerin yerini alır. Sonuç olarak daha genç canlı bir cilt oluşur.

 

StHerb Gece Kreminin içerisinde arındırdığı zenginleştirilmiş doğal özler, cildi besler ve kurumuş cildi nemlendirerek sağlıklı ışıltılı bir yapıya sahip olmasına yardımcı olur. Düzenli kullanım sayesinde gençleşmiş ve yenilenmiş bir cilde sahip olabilirsiniz.

 

 

Sayfayı Paylaş