St | Herb Doğal Göğüs ve Güzellik Ürünleri
StHerb Haberler

Göğüsleri Büyütmek ve Sıkılaştırmak için En Etkili Çözüm

stherb nano

 

Ürünlerinde uyguladığı nanoteknoloji ile göğüsleri güzelleştiren St|herb; küçük, şekli bozuk, sarkık, kırışık ya da çatlak göğüslere “ameliyatsız çözümler” sunuyor.

St|Herb Doğal Göğüs Bakım Ürünleri’nden, Göğüslere İhtiyacı Olan DOLGUNLUK…

Tüm dünyada kadınların büyük ilgi gösterdiği St|herb göğüs güzellik ürünleri Tayland'da yüzyıllardır kullanılan Pueraria Mirifica bitki özünü, gelişmiş nanoteknoloji ile birleştirerek göğüs güzelliğinde yepyeni, hızlı ve memnun edici sonuçlara ulaşıyor. Göğüs bakımını için en iyi kaynak olarak gösterilen Pueraria Mirifica özü göğsün hücresel formunu geliştiriyor, göğüs dokusunun esnekliğini arttırıyor.

Estetiksiz Göğüs BüyümesiDoğal göğüs ve güzellik ürünlerinin en çok tercih edilen markası olan St|herb Nano Krem ile hamilelik sonrası küçülmüş, dolgunluğunu kaybetmiş veya küçük göğüslere doğal çözüm üretiyor. Nanoteknoloji ile üretilmiş olmasından dolayı tamamen etken maddeyi en derinlere taşıma özelliğine sahip olup, düzenli uygulandığında ise kısa sürede göğsü dolgunlaştırarak, memnun edici sonuçlara ulaştırıyor…

St|herb Nano Göğüs Kremi içeriğindeki fito östrojenler ve en gelişmiş teknoloji olan nanoteknoloji sayesinde göğüs derisinin derinliklerine kadar ilerleyerek hücre alt yapısını geliştirir. Göğüs kanallarının güçlendirerek, göğüsteki yağ dokularını ve süt kanallarını genişleterek göğsün dolgunlaşmasına ve hacim kazanmasına yardımcı olur. St|herb Nano Krem, içeriğindeki fito östrojenler sayesinde kan akışını maksimum seviyeye çıkararak östrojen hormonlarının süratle dağılımına yardımcı olur. Göğüs dokularını geliştirerek daha dolgun, büyük ve hacimli göğüs oluşmasını destekler.

Daha dolgun göğüslere sahip olmak için günde iki defa nohut büyüklüğündeki St|herb Nano Kremi tamamen emilinceye kadar masaj yaparak uygulamak yeterli olacaktır.

stherb nano

 

Dünya üzerinde milyonlarca kadının tercih ettiği, göğüs güzelliğinde sunduğu ameliyatsız, acısız ve kalıcı yöntemleri ile Türkiye’de de yepyeni bir dönem başlatan

St|herb Nano Göğüs Serumu ile 

daha dik, dolgun, sıkı göğüsler ve gergin bir dekolte…

Tüm dünyada kadınların büyük ilgi gösterdiği St|herb göğüs güzellik ürünleri Tayland'da yüzyıllardır kullanılan Pueraria Mirifica bitki özünü, gelişmiş nanoteknoloji ile birleştirerek göğüs güzelliğinde yepyeni, hızlı ve memnun edici sonuçlara ulaşıyor.

Yapısında hiç kas olmayan, tamamen yağ ve süt bezlerinden oluşan göğüsler; zamanla yer çekimi, yaşlanma, sık kilo alıp verme, doğum, emzirme, yanlış sutyen kullanımı gibi nedenlerle sarkar ve eski diri, dik görünümlerini yitirirler. St|herb Nano Göğüs Serumu göğüsteki yağ dokuyu harekete geçirerek göğsün toparlanmasına, sarkıkların giderilmesine ve böylece daha sıkı ve dik göğüslere sahip olmanıza yardımcı olur.

Göğüslerdeki deri yumuşaması, elastikiyet kaybı, gözle görülür sarkıklar için en son teknoloji olan nanoteknoloji ile üretilen St|herb Nano Göğüs Serumu bu sayede içerisinde barındırdığı bileşenlerin göğse çok daha hızlı bir şekilde ulaşıp etki etmesini sağlar. Nano göğüs serumu göğsü sıkılaştırıp kaldırırken, göğüs dekoltesini de belirginleştirir.

Ameliyata gerek kalmadan size estetik çözümler sunan St|herb nano serumu sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa 5-6 damla damlatıp emilinceye kadar masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş