St | Herb Doğal Göğüs ve Güzellik Ürünleri
StHerb Haberler

NANOTEKNOLOJİ SAYESİNDE CİLDİNİZ EMİN ELLERDE !

Stherb Gece Kremi;Pueraria Mirifica özünü meyve özleri ve güçlü ajanlar ve E vitamini içeren nanoteknolojik yapısı sayesinde cildi uykuda sakileştirir ve onarır. Dinlenme süresince hücre yenileme oranını arttırır. Yeni onarılmış ve güçlenmiş hücreler zarar gören hücrelerin yerini alır ve daha genç ve canlı bir cilt oluşur.İnce çizgileri azaltır ve cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur. Cildin canlılığı için kolajen sentezini uyarır ve onarır. Antioksidanlar ile hasarları azaltarak epidermal su kaybını engeller.Kullanımı: Geceleri temiz cilde ince bir tabaka şeklinde yukarıya doğru dairesel hareketlerile yüzünüze uygulayınız. Gece Kremi
Gündüz Kremi

Stherb Gündüz Kremi;

Pueraria Mirifica özünü değerli bitki özleri ile nanoteknolojik olarak birleştirilen formülü sayesinde hassas nem ajanları ile cildin nem kazanmasına ve su kaybının önlenmesine destekler.

Koljen dokunun oluşmasını ve buna bağlı olarak elastin fiberlerinin oluşumunu teşvik ederek, cildin esnekliğinin ve neminin dengesini ayarlayarak, cildin kurumasına ve sarkmasına engel olmaya yardımcı olur.

Antioksidan özelliği sayesinde yaşlanmaya karşı korur ve çevresel faktörlerden minimum etkilenmesine yardım eder.. Kırışıklıklar ve ince çizgilerin görünümünü azaltır. Cilt renginin doğal, parlak ve canlı olmasını sağlar.

Kullanımı: Sabahları temiz cilde ince bir tabaka şeklinde aşağıdan yukarı dairesel hareketler ile yüzünüze ve boynunuza uygulayınız.

 

Sayfayı Paylaş