St | Herb Doğal Göğüs ve Güzellik Ürünleri
StHerb Haberler

St|Herb Nano Plus Göğüs Serumu

Doğum, hızlı kilo alıp verme, yerçekimi göğüste deformasyonlar meydana getirir.Bu deformasyonların onarılmasında en büyük yardımcı olan Nano Plus Göğüs Serumu menopoz ve sonrası için de bayanların en etkili silahı olacaktır.

Nano Plus Göğüs Serumu

St|Herb Nano Plus Göğüs Serumu; Dünyada sadece Tayland’da yetişen ve doğal östrojen hormonu olan Pueraria Mirifica tohumlarının Nanoteknoloji ile moleküler yoğunlukta üretiminden elde edilmiştir.

Nanoteknolojik üretimi sayesinde göğüsün en derin katmanına kadar nüfuz eden nanozomlor, göğsünüzün daha dik, daha güzel ve daha sıkı görünümlü olmasını sağlar.

Sabah ve akşam temiz cilde 5-6 damla damlatarak göğse uygulanan St|Herb Nano Plus Göğüs Serumu sayesinde etken madde Fito-östrojenler göğüsteki yağ dokularına etki eder, bağ dokularını güçlendirerek göğüsün kalkmasına yardımcı olur.Nanozomlar göğüs dokularına nüfuz ederek, göğüs dokularını sıkılaştırır ve güçlendirir, göğsün elastikiyetini arttırır.

Etken maddesi ve Nanoteknolojik üretimi sebebiyle, hamilelikten veya doğum sonrası oluşan sorunlarda ve menapoz sonrası göğüsü toparlama ve sıkılaştırma da etkili tek üründür.

Sayfayı Paylaş