St | Herb Doğal Göğüs ve Güzellik Ürünleri
StHerb Haberler

Gece Gündüz Demeden Bakım Şart!

                      

Gece Gündüz Demeden Bakım Şart!

Cilt zaman içerinde hem genetik hem de çevresel faktörler (hava kirliliği UV ışınları, sigara, alkol, gürültü vb.) sebebiyle hasar alır ve yaşlanmaya başlar. Kolajen azalmasıyla birlikte cilt gerginliğini kaybeder ve kırışıklıklar gözlenir. Tüm bunları engellemeye yönelik düzenli olarak cilt bakımını gerçekleştirerek genç, güzel, sağlıklı ve doğal görünümlü cilde sahip olmak mümkün!

Gündüz kremiyle birlikte özellikle kullanılan gece kremlerinde, cilt metabolizması geceleri daha fazla çalıştığı için günün verdiği zararları, UV ışınları ve cilt yüzeyinde biriken kir, gece temizleniyor ve yenileniyor.

Stherb Gece Kremi, içeriğindeki yoğun bitki özleri ve antioksidanlar sayesinde ciltteki kolajen sentezini onarır. Aynı zamanda cildin elastikiyetini düzenleyerek oksitadif hasarların önüne geçmeye yardımcı olur. Böylece pürüzsüz ve yumuşak bir cilt meydana gelir.

 

Gece Kremi
Gündüz Kremi

Stherb Gündüz Kremi, Puerariya Mirifica özünü değerli bitki özleri ile birleştirerek gün boyu cildi besler. Değerli bitki özleri olan Dut Kökü Özü, Aleo Yaprak Özü ve E- Vitamini sayesinde hassas nem ajanları nem dengesini ayarlayarak, cildin kurumasına ve sarkmasına engel olmaya yardımcı olur.

Sayfayı Paylaş