St | Herb Doğal Göğüs ve Güzellik Ürünleri

Image 1 title

type your text for first image here

Image 1 title

Image 2 title

type your text for second image here

Image 2 title

Image 3 title

type your text for third image here

Image 3 title

Klinik Çalışmalar

Pueraria Mirifica bitkisinin meme büyütülmesinde uygulaması ve klinik çalışması

  1. Kadınların %90’ında Pueraria bitkisindeki fito-estrojen memelerdeki hücrelerin çoğalmasına bağlı olarak değil, mevcut hücreleri büyütüp şişirmesine bağlı olarak memeleri büyütür.
  2. Meme büyümesi ilave olarak kalsiyum alınması ve iyi bir göğüs egzersizi yapılması ile daha etkin olur Kwan Krua ürünleri alındığı zaman fazla miktarda süt içilmesi tavsiye olunmaktadır.
  3. Araştırma sonuçlarına göre Pueraria Mirifica Köklerinin öğütülmüş ununu almak bitkinin içindeki aktif maddelerin vücuda geçmesi için en iyi metodudur. İlaç ancak küçük miligram dozlarda alınmalıdır. 

   Pueraria Mirifica ürünlerinin kullanılması ile meme büyütülmesi ve sertleştirilmesi 

   1. Meme büyümesi meme dokusunun gelişmesi ile olur. Süt kanalları uzar ve dallara ayrılır ve bunlar meme başı ile birleşir. Bu arada artan miktarlarda yağ dokusu ve bağlar gelişerek memeleri destekler ve şeklini verir. Süt kanalları meme başından itibaren dallara ayrılarak memelerin içine doğru ilerler ve süt bezleri bulunan lobüllerde sonlanır. Memelerin daha dolu ve daha sert olmasına sebep olur. İlave olarak göğüs cildene sürülen Pueraria Mirifica ürünleri deride kollajenin kalmasını ve ciltte yeni hücrelerin gelişmesini sağlar. Bu da memelerin gelişmesini sağlar. Bu da memelerin gelişmesini ve görüntüsünün doğal olmasını sağlar.
   2. Pueraria Mirifica ürünlerine vücudun cevabı kişiden kişiye, genetik geçmişlerine ve fizyolojik yapılarına göre değişkenlik gösterir. Bu ürünleri kullananların %10'un tedaviye cevap alamamalarınınn başlıca sebebidir. Bu durum Pueraria Mirifica’dan yararlananlarda memeler 1.25–2.5 cm büyüme sürati ile büyüyebilecekleri ebada ulaşırlar ve bu genellikle 2–3 ayda tamamlanır.
   3. Bazı kullanıcılarda memeler 5 gün içinde 2.5 cm büyüyebilirler. Bu bilhassa büyük göğüslü ve iri yapılı kişilerde olur ve memeler azami büyüklüğüne kısa zamanda ulaşır. Diğer taraftan küçük memeli olan kişilerde Pueraria Mirifica’ya daha yavaş bir cevap alınır ve en üst büyüklüğe ulaşmak daha uzun zaman alır.
   4. Yaşlı insanlar daha düşük dozlar kullanarak fiziksel sağlıklarını düzeltmelidirler ve gerek meme büyümesi gerekse seks hayatının artmasını kısa sürede beklememelidirler.
   5. 20 yaşından daha küçük kızlara Pueraria Mirifica ürünleri verilsi önerilmez. Doğal gelişmelerini tamamlamaları beklenmelidir.
   6. Hipetiroidism ve tiroid ile ilgili diğer hastalıklar, yumurtalık ve rahim hastalıkları ve meme tümörü veya kanseri olanlar Pueraria Mirifica ürünlerini kullanmamalıdırlar. Pueraria Mirifica ürünleri kullanmamalıdırlar. Pueraria Mirifica ürünlerinin kanserde bir yan rtki meydana getirip getirmeyeceği konusunda henüz bilimsel bir bulgu yoktur.

 

  1. Fito-estrojen kadın hormonu olarak etki eder, erkeklerde kullandığı zaman ters etki gösterir(jenital organ büyüklüğünü azaltabilir). Diğer taraftan yaşlılarda küçük dozlarda kullanılması sekse bağlı olmayan bir şekilde genel fiziksel hayatı iyileştirebilir.

   Klinik araştırmalara göre kahvaltıdan sonra ve yatmadan önce alınarak bir kapsül Pueraria Mirifica vücudu besler sağlığı düzeltir. Deri, saç ve kemikleri kuvvetlendirir. Bütün yaşlılar için iyi bir durumdur. Küçük dozlar meme büyümesinde etkin olmazlar.
  2. Pueraria Mirifica kapsüllerinin yukarıda belirtilerin iki misli alınması önce gögüste gerginlik hissi meydana getirir ve sonra memeler büyümeye başlar. Büyüme ilaç kesilmeden önceye kadar devam eder.

   1. Pueraria Mirificanın etkisi en yükseğe çıktığında memenin sertleşmeside değişir. Dikkat edilmesi gereken husus Pueraria Mirificanın ilk kapsülünü aldığımız gün adet görmenin ilk günü ile aynı olmalıdır.
   2. Pueraria Mirifica alınmasına 15 gün süre ile devam edilmeli ve ondan sonra kesilmelidir. İkinci sefer Pueraria alınması yine adetin ilk gününde başlayıp 15 gün devam edilip kesilmesi şeklidedir. Bu durum her ay devam eder.
   3. En yüksek doz günde 4 kapsülün üstüne çıkmamalıdır.

 

 1. Pueraria kremi kullanılıyorsa tüpten 2-3 cm krem sıkılması yeterlidir. Kremi önce ellerinize yaydıktan sonra parmaklarınızla meme başı tabanından başlayarak dairevi hareketlerle memeye yedirerek sürmelidir.


Bu sürme kapsüllerde olduğu gibi günde iki defa yapılmalıdır.
Pueraria Mirifica kapsülü ve kremi tarif edilen şekilde 6 ay süre ile kullanılmalıdır. Bundan sonra doz yarıya indirilebilir, memeler yine aynı büyüklük ve sertliğini muhafaza eder.

Sayfayı Paylaş